Skype’da Arkadaşlarınızı Nasıl Bulabilirsiniz?

Skype görüntülü, sesli ve metin halinde arkadaşlarınız ile konuşma imkanı sağlayan sosyal ağdır. Uygulama düzenli aralıklar ile yenilenmekte ve güncellenmektedir. Arkadaşlarınızla muhabbet edebilir ya da görüntülü konuşarak özlem giderebilirsiniz.

Uygulama içerisinde birden fazla içerik bulunmaktadır. Eğlenceli ifadeler, tepkiler ve GIF özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca, tüm bunlar ücretsiz olarak yapılıyor. Skype, arkadaşlarla ve dostlarınızla konuşabileceğiniz bir ortamdır. Skype’da arkadaşlarınızı nasıl bulabilirsiniz? Sorusu Skype kullanıcıları tarafından merak edilmektedir. Öncelikle Skype uygulamasını mobil cihazlarınızdan açmanız gerekiyor. Anasayfa bölümünde yer alan arama çubuğu kısmından arkadaşlarınızın isimlerini girerek uygulama üzerinden aratabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşınızın Skype adıyla, e-posta adresi ve telefon numarasıyla da bulabilirsiniz. Bu kolay yöntemler ile Skype üzerinden arkadaşlarınızı kısa sürede bulabilir ve istediğiniz kadar eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Konuma Göre Arkadaşlarınızı Nasıl Bulunursunuz?

Arama motorundan arkadaşlarınızı bulmak biraz zor olabilir. En kolay yöntem konuma göre arkadaş aramaktır. Skype konumuna göre istediğiniz arkadaşlarınıza kısa sürede ulaşabilirsiniz. Eğer arkadaşınızın profilinde konum belirtiliyorsa, böylelikle bulabilirsiniz. Skype uygulaması üzerinden profilinizi mutlaka ayarlamanız gerekiyor. Arkadaşlarınızın ve dostlarınızın sizleri bulabilmesi için profil bilgilerinizi mutlaka girmelisiniz. Skype profilinize konum bilgilerinizi, e-posta adresi ve telefon bilgilerinizi girerek, diğer arkadaşlarınızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aramalarda ya da öneriler bölümünde bulunmak istemiyorsanız bilgilerinizi gizleyebilir ve devre dışına alabilirsiniz. Skype uygulamasının devre dışı bırakma özelliği, profilinizin gizlenmesini sağlar. Diğer insanlar sizleri bulamaz ve ulaşamaz. Arama motorunda profiliniz çıkmaz. Diğer insanların sizlere ulaşmasını istiyorsanız kesinlikle bilgilerinizi devre dışı bırakmamalısınız. Böylelikle Skype adınız diğer arkadaşlarınız ile eşleşecektir. Bu durumda kullanıcılar sizler ile iletişime geçebilir ve ekleyebilirler. Arama motorunda kişilerin ortak arkadaş sayısını görebilirsiniz.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir